Poděkování

Sorry, this entry is only available in Czech. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Děkujeme všem účastníkům a partnerům 4. ročníku konference Restrukturalizační fórum roku 2015, která se uskutečnila 9. listopadu 2015 v prostorách České národní banky pod záštitou guvernéra a člena Správní rady TMA, Miroslava Singera.

Letošní konference se zúčastnilo 150 odborníků na restrukturalizace z řad bankéřů, právníků, insolvenčních správců, ekonomických poradců a dalších zainteresovaných stran.

Díky spolupráci TMA a Podnikohospodářské fakulty Vysoké školy ekonomické v Praze se konference zúčastnilo také několik studentů.

Hlavní témata letošního setkání s podtitulem Restrukturalizace a trendy ve střední a východní Evropě měla mezinárodní přesah: panelová diskuze na téma non-performing loans (nesplácených úvěrů) v Evropě a v České republice, případové studie restrukturalizací v Německu, Slovinsku a Slovensku a zkušenosti interim manažera Axela Kocha z restrukturalizacemi napříč Evropou.

Odpoledne navázala panelová diskuze s účastí zástupce Ministerstva spravedlnosti ČR na téma novelizace insolvenčního zákona. Odborná část konference byla zakončena diskuzí na téma nekalých praktik a forenzních technik. Množství dotazů potvrdilo zájem odborné veřejnosti o prezentovaná témata. Na závěr byl prostor pro neformální setkání účastníků při sklence vína.