Kontakty

Petr Smutný

 Petr Smutný
Předseda
Tel.: +420 251 151 215
Email: petr.smutny[at]cz.pwc.com

Petr vede jako partner PwC oddělení restrukturalizací (BRS) v regionu střední a východní Evropy a má v této oblasti více než 20 let zkušeností. Zaměřuje se především na poskytování poradenství ohroženým společnostem nebo společnostem čelících insolvenci. Petr má dlouhodobé zkušenosti s projekty posouzení výkonnosti společnosti, finanční analýzy a restrukturalizace. V minulosti vedl početné restrukturalizační projekty v České a Slovenské republice, Polsku, Chorvatsku a Slovinsku. V České republice byl ve vedení nejvýznamnějších restrukturalizačních projektů jako Nová Huť/ Mittal Steel Ostrava, Kordárna, Jablonex Group, Tatra, také dvou chorvatských železárenských společností a mnoha dalších.

David Plch

 David Plch
Místopředseda
Tel.: +420 255 771 298
Email: dplch[at]whitecase.com

David Plch je vedoucím bankovní praxe White & Case pro region Evropy, Blízkého východu a Afriky.  Zaměřuje se na financování růstových projektů a akvizic pro společnosti a investory z České republiky a středoevropského regionu a mezinárodní transformační projekty ve finančním sektoru.  Vedle toho se v oblasti finančních restrukturalizací a insolvencí specializuje na řešení finančních problémů firem prostřednictvím procesů směřujících k zachování provozuschopnosti firmy a maximalizaci hodnoty pro zúčastněné strany. Během posledních dvaceti let se podílel mnoha významných transakcích ve výše uvedených oblastech v Evropě, Africe, Asii a během působené v newyorské centrále firmy i ve Spojených státech.
David byl Právním rádcem zvolen „Inovativním právníkem” roku 2017, v roce 2018 byl mezinárodní publikací Legal 500 jmenovaný do „Síně slávy“ za oblast financování („The Legal 500 Hall of Fame“) jako jediný právník z České republiky a v letošním roce obdržel od rektora Masarykovy univerzity medaili za přínos v oblasti vzdělávání, vědy, společenské relevance a reprezentace univerzity.  David je místopředsedou české pobočky Turnaround Management Association.

Ludmila Barborková

 Ludmila Barborková
Tajemnice
Tel.: +420 251 151 401
Email: ludmila.barborkova[at]cz.pwc.com

Ludmila Barborková se k oblasti restrukturalizací a insolvencí dostala díky PwC, kde pracovala v týmu Petra Smutného v oddělení BRS (Business Restructuring Services). V současné době je na rodičovské dovolené.

Turnaround Management Association Česká republika, z.s.

Hvězdova 1734/2c
Praha 4 140 00
Česká republika
Registrováno u Ministerstva vnitra ČR
IČO: 22689575
info[at]turnaround.cz