Kontakty

Petr Smutný

 Petr Smutný
Předseda
Tel.: +420 251 151 215
Email: petr.smutny[at]cz.pwc.com

Petr vede jako partner PwC oddělení restrukturalizací (BRS) v regionu střední a východní Evropy a má v této oblasti více než 20 let zkušeností. Zaměřuje se především na poskytování poradenství ohroženým společnostem nebo společnostem čelících insolvenci. Petr má dlouhodobé zkušenosti s projekty posouzení výkonnosti společnosti, finanční analýzy a restrukturalizace. V minulosti vedl početné restrukturalizační projekty v České a Slovenské republice, Polsku, Chorvatsku a Slovinsku. V České republice byl ve vedení nejvýznamnějších restrukturalizačních projektů jako Nová Huť/ Mittal Steel Ostrava, Kordárna, Jablonex Group, Tatra, také dvou chorvatských železárenských společností a mnoha dalších.

David Plch

 David Plch
Místopředseda
Tel.: +420 255 771 298
Email: dplch[at]whitecase.com

David Plch v současné době působí v advokátní kanceláři White & Case (Europe) LLP na pozici partnera, kde vede praxi finančních restrukturalizací a insolvencí pro region střední a východní Evropy, a praxi bankovnictví a financování v České republice. V rámci své 15 leté právní kariéry vedl týmy specialistů u desítek projektů komplexních financování, finančních restrukturalizací a insolvenčních řízení, včetně mimosoudních finančních restrukturalizací a formálních soudních reorganizací realizovaných jak v České republice, tak i v Evropě a Spojených státech amerických.

Ludmila Barborková

 Ludmila Barborková
Tajemnice
Tel.: +420 251 151 401
Email: ludmila.barborkova[at]cz.pwc.com

Ludmila Barborková se k oblasti restrukturalizací a insolvencí dostala díky PwC, kde již dva roky pracuje v týmu Petra Smutného v oddělení BRS (Business Restructuring Services).

Turnaround Management Association Česká republika, z.s.

Hvězdova 1734/2c
Praha 4 140 00
Česká republika
Registrováno u Ministerstva vnitra ČR
IČO: 22689575
info[at]turnaround.cz